Náhled inzerátu
     Ubytování České Budějovice 890,- Kč 11.10. 2022   15:10
Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro dovolenou, seniory, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující a pracovní skupiny, které mají naplánovánu služební pracovní cestu a hledají v Českých Budějovicích kvalitní levné ubytování.

Oblíbenou kategorií pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích jsou penziony nebo levné hotely a to pro perfektní ubytovací služby, rodinnou atmosféru a příjemnou nejlepší cenu.

Levný penzion na jednu i více nocí se nachází nedaleko centra i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch, pivovaru Budvar a vysokoškolské koleje VŠTE.

Využijete levné ubytování v penzionu v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů si vybrat takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Ubytování v soukromí České Budějovice Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování i pro dodávková vozidla.

Penzion České Budějovice má prostorný dvoupokojový apartmán a všechny pokoje komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou.

V levném ubytování v Českých Budějovicích se můžete připojit k rychlému Wi-Fi internetu a můžete využít uzavřené a kamerou se záznamem monitorované parkoviště, dodávková vozidla mohou parkovat zdarma před ubytováním.

Ubytování na jednu nebo více nocí ve městě České Budějovice může být o dovolené Vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, pobyt v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.
Upřesňující informace


Cena: 890,- Kč
Fotografie k inzerátu - po kliknutí na fotku lze použít kolečko myši pro pohyb mezi fotkami
Kontaktní údaje
Jméno: Vladislava Srbová
Oblast: České Budějovice
Adresa: Školní 8
Tel.: 721 589 838
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mailWarning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/_container/_1000212/web/content/www/index.php on line 386

 
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz