Náhled inzerátu
     Azyl pro milence Č. Budějovice 720,- Kč 11.10. 2023   19:56
Azyl pro milence za velmi příznivé ceny se nachází na okraji města České Budějovice, v ulici s minimálním automobilovým provozem, kde by vás neměl potkat nikdo z vašich známých.
Součástí všech pokojů mileneckého azylu České Budějovice je čisté sociální zařízení s WC a sprchovým koutem Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem a plochou SAT-TV. Diskrétní parkoviště je k dispozici uvnitř areálu zdarma.

Milenecké azyly či hodinové hotely a podobná zařízení pro milenecké ubytování jsou běžná po celém světě, a samozřejmě také v Českých Budějovicích. Bude se vám věnovat profesionální personál, a proto není třeba se ničeho obávat.

Hodinové hotely České Budějovice zaručují absolutní soukromí a diskrétnost nejen pro milenecké páry. Diskrétní zázemí pro milence mohou využít i dvojice, které pro své chvíle štěstí zvolí klid mimo domov, nebo využijí změny prostředí.

Nemusíte podnikat riskantní schůzky u sebe doma nebo na pracovišti. Dobrodružství můžete podniknout i se svým stálým partnerem a okořenit tak svůj sexuální život.

Pokoje, které vám azyl pro milence České Budějovice nabízí pro jsou perfektně uklizené a postele jsou vždy znovu povlečené po každé dvojici.
Upřesňující informace


Cena: 720,- Kč
Fotografie k inzerátu - po kliknutí na fotku lze použít kolečko myši pro pohyb mezi fotkami
Kontaktní údaje
Jméno: Jiří Srba
Oblast: České Budějovice
Adresa: České Budějovice, Školní 8
Tel.: 721 589 838
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mailWarning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/_container/_1000212/web/content/www/index.php on line 386

 
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.