Náhled inzerátu
     Penzion Minor České Budějovice 890,- Kč 11.10. 2023   19:50
Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování ve dvoupokojovém komfortním apartmánu a prostorných pohodlných pokojích, kvalitně vybavených vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.

Levné dlouhodobé ubytování České Budějovice najdete nedaleko nové obchodní zóny, centra města i výstaviště, poblíž kolejí vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Ubytování České Budějovice je možné na jednu nebo více nocí, za nejlepší cenu, může být krátkodobé, vhodné pro dovolenou a rodiny, nebo i dlouhodobé pro služební cesty a pracovní skupiny.

Hotely a penziony České Budějovice poskytují příjemné a kvalitní ubytovací služby za nejlepší cenu. Příjemný personál ochotně vyhoví vašemu přání, zda požadujete pokoje s postelemi manželskými (spojenými), nebo samostatnými (oddělenými).

Levný penzion České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7:00 do 10:00 hodin.

Kromě ubytování v Českých Budějovicích vám nabídneme uzavíratelné a monitorované parkoviště pro osobní automobily. Parkování osobních i dodávkových automobilů je možné zdarma před budovou penzionu.

Levné ubytování České Budějovice má k dispozici pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a prostorný komfortně zařízený dvoupokojový apartmán pro 1-4 osoby.

Pobyt je vhodný pro každého, kdo hledá v Českých Budějovicích kvalitní, a nejlevnější ubytování mezi hotely a penziony.

Penzion České Budějovice dbá důsledně na každodenní pečlivý úklid, apartmány i pokoje jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Pro cykloturisty a motocyklisty nabízí levný penzion Minor České Budějovice zdarma garáž pro jízdní kola a motocykly.

Dovolená strávená ve městě České Budějovice nemá chybu, neboť v okolí i v celé oblasti Jižní Čechy se nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek.

Ubytování v soukromí České Budějovice pobyt se psy nebo s jinými domácími mazlíčky akceptuje po předchozí dohodě se zaměstnanci recepce.

Rodinný penzion v Českých Budějovicích hostům během dovolené doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení.

Penziony České Budějovice jsou vzdáleny pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO. Výlet je možné absolvovat výletní lodí po řece Vltavě.
Upřesňující informace


Cena: 890,- Kč
Fotografie k inzerátu - po kliknutí na fotku lze použít kolečko myši pro pohyb mezi fotkami
Kontaktní údaje
Jméno: Jaroslav Srba
Oblast: České Budějovice
Adresa: České Budějovice, Školní 8
Tel.: 721 589 838
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mailWarning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/_container/_1000212/web/content/www/index.php on line 386

 
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz