Náhled inzerátu
     Jak řešíte zdravotní problémy? 23.01. 2024   18:55
Power Matrix programovaná voda - lék 21 století? Ruští vědci našli způsob, jak přenést do očištěné vody paměť mladých, zdravých buněk lidské tkáně.

Tato voda na principu kvantové fyziky v kontaktu s lidskou tkání šíří informace rychlostí světla a ?donutí? živé buňky chovat se jako buňky zdravé tkáně, čímž se zvyšuje buněčná imunita a regenerační schopnosti tkání.

Informace daná do vody je stálá - časem neměnná a nikdo ji nemůže změnit!

Energo-informační voda najde oslabenou, nemocnou, deformovanou buňku a opraví ji - obnoví - navrátí do původního stavu. Technologie na špičce Ruské vědy.

Certifikované preparáty pro distribuci v EU jsou biofyzicky aktivní doplňky, vysoce účinné a rychle působící. Mají vysokou biologickou aktivitu, ale nejsou v podstatě ani lékem ani potravinovým doplňkem (není potřebný souhlas slovenského ÚVZ).

Vysoká efektivnost, absolutní bezpečnost, bez jakýchkoli nežádoucích účinků, bez toxických nebo alergických reakcí pro všechny věkové kategorie.
Méně závažné problémy mohou mizet okamžitě, vážnější zdravotní poruchy se odstraňují déle.

Produkty Power Matrix působí nejen na patologické změny, ale také na organismus jako takový. Proto jsou vhodné i pro zdravé jako prevence. V nabídce jsou různé programy: Program pro Ženy, Program na Redukci Hmotnosti, Program pro Muže, Program na obnovu Imunity, mrkněte i na článek Imunita a zdravé střevo, Program zdravé Ledviny, Program zdravá Játra Zrakové problémy řeší Program pro prevenci a rehabilitaci zraku.
Fotografie k inzerátu - po kliknutí na fotku lze použít kolečko myši pro pohyb mezi fotkami
Kontaktní údaje
Jméno: Zdeněk Kubica
Oblast: Ostrava-město
Tel.: 737 600 584
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mailWarning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/_container/_1000212/web/content/www/index.php on line 386

 
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.