Náhled inzerátu
     NÁMĚSTEK LPP 22.07. 2020   14:58
Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice - ředitel Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice vypisuje výběrové řízení na pozici:

náměstek/náměstkyně pro léčebně preventivní péči

Požadujeme:
* VŠ v oboru všeobecné lékařství se získanou specializovanou způsobilostí v oboru psychiatrie, neurologie, případně vnitřního lékařství
* klinickou praxi minimálně 10 let
* řídicí, organizační a komunikační dovednosti, flexibilitu, asertivitu
* schopnost týmové práce a manažerské dovednosti
* znalost legislativy a systému veřejného zdravotního pojištění
* morální a občanskou bezúhonnost

Popis pozice:
* řídí léčebně preventivní péči nemocnice, zajišťuje naplnění strategie společnosti
* odpovídá za kvalitu poskytované zdravotní péče, hospodářské výsledky svěřené oblasti
* spolupodílí se na procesu smluvních vztahů se zdravotními pojišťovnami
* řídí a kontroluje práci přímo podřízených zaměstnanců
* metodicky řídí a odpovídá za řádné fungování oblasti LPP
* spolupracuje s orgány státní správy

Nabízíme:
* zajímavou a náročnou manažerskou práci
* hlavní pracovní poměr (úvazek minimálně 0,8)
* motivační náborový příspěvek
* příspěvek na pořízení nového auta za účelem dojíždění do práce
* zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., v aktuálním znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
* motivační osobní ohodnocení
* pružnou pracovní dobu
* možnost dalšího vzdělávání
* zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, masáže, příspěvek na dětské tábory a rodinnou rekreaci, vitamínové doplňky, kulturní akce v areálu PNHoB, 6 týdnů dovolené)

Nástup: ihned / případně dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete své CV a motivační dopis na e-mail: stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz

V případě potřeby nás můžete kontaktovat na telefonu: 416 808 211 / 734 253 703 - Bc. Hanikýřová

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice, zpracovávala a uchovávala v databázi uchazečů pouze pro účely náboru a výběru zaměstnanců v souladu s nařízením EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, a o zrušení směrnice 95/46/ES - obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jako "nařízení GDPR", jakož i platností a účinností příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováváním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.
Kontaktní údaje
Jméno: Bc. Stella Hanikýřová

Tel.: 416 808 211
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerát

Váš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/_container/_1000212/web/content/www/index.php on line 386
Hledám investora
Dobrý den hledáme investora na koupi a provoz Farmy velmy atraktivní kraj a velká spousta možností

Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.