Náhled inzerátu
     >>>Doučuj naše žáky, kd 29.05. 2018   12:13
Baví tě předávat své znalosti 📚 a chceš trávit svůj volný čas ⏳ smysluplně❓ Poskytujeme individuální doučování všech předmětů základních a středních škol. Do našich moderních učeben nemusíte chodit daleko, sídlíme v samotném centru Prahy, Brna, Olomouce a Ostravy 🎯

✔ Naši lektoři jsou pány svého času a organizují si práci jak sami chtějí. Skloubit u nás práci se školou není problém. Počítat můžeš s volnými víkendy a svátky.

✔ Zkušenosti s doučováním nejsou podmínkou, pro začátek nám stačí nadšení a znalost předmětu, který chceš učit. O tvé zaškolení se postaráme.

✔ Nástup možný ihned.
✔ Odměna dohodou.

Pomohli jsme už stovkám 💯 žáků a studentů, buď součástí našeho týmu. Pokud jsme tě alespoň trochu zaujali, pošli 📧 svůj životopis na e-mail: lektopraha@skolapopulo.cz nebo volej ☎ 777 782 870 ☎ lektorbrno@skolapopulo.cz nebo volej ☎ 777 828 776 ☎ lektorolomouc@skolapopulo.cz nebo volej ☎ 777 798 394 ☎ lektorostrava@skolapopulo.cz nebo volej ☎ 778 062 555 ☎ rádi tě přivítáme v týmu.

#PojdUcitKNam #MaToSmysl #Brigada #lektorSkolyPopulo #IndividualniDoucovani #Praha #Brno #Olomouc #Ostrava #SkolaPopulo
Kontaktní údaje
Jméno: Jakub Rakušan
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail


Kompletní řešení dluhů, půjček
Dostali jste se do špatné finanční situace a nevíte si rady, jak se vrátit do normálního života, pomůžeme Vám. Již více jak 10 let se pohybuje ve finanční sféř... více
 
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz