Náhled inzerátu
     malíř-natěrač / údržbář 27.09. 2018   15:05
Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

MALÍŘ ? NATĚRAČ / ÚDRŽBÁŘ

Požadujeme:
* minimálně SOU ? vyučení v oboru malíř ? natěrač - lakýrník
* praxi minimálně 2 roky
* prokazatelné zkušenosti

Náplň práce:
* kompletní malířské a natěračské práce
* nátěry kovových a dřevěných konstrukcí, oken, dveří a nábytku dle potřeb nemocnice
* rekonstrukční malby historických prostorů PNHoB
* pomocné a dokončovací práce v provozu údržby

Nabízíme:
* zázemí stabilní společnosti
* zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě + osobní ohodnocení + příplatky dle ZP
* hlavní pracovní poměr
* možnost dalšího vzdělávání
* zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, stravování s příspěvkem zaměstnavatele v areálu nemocnice, vitamínové doplňky, kulturní akce v areálu PNHoB, 5 týdnů dovolené)

Nástup 15.10.2018 / případně dohodou.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný profesní životopis a motivační dopis na e-mail: stella.hanikyrova@pnhberkovice.cz, případně nás kontaktujte na telefonu: 416 808 211-Bc.Hanikýřová

Kontaktní údaje
Jméno: Bc. Stella Hanikýřová

Tel.: 416 808 211
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerát

Váš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail

Kompletní řešení dluhů, půjček
Dostali jste se do špatné finanční situace a nevíte si rady, jak se vrátit do normálního života, pomůžeme Vám. Již více jak 10 let se pohybuje ve finanční sféř... více

Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz