Náhled inzerátu
     Karosář 28.08. 2017   10:36
Pro významnou společnost se sídlem v Českých Budějovicích aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici: KAROSÁŘ
NÁPLŇ PRÁCE
? montáž a demontáž částí motorových vozidel
? oprava karosérií
? zaváření, vyrovnávání a broušení karoserie
? kontrola geometrie karoserie
? spojování částí a dílů karoserie
? vykonávání oprav v rámci záručního a pozáručního servisu vozidel
POŽADUJEME
? vyučení v oboru karosář podmínkou
? zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok výhodou
? svářečský průkaz
? řidičský průkaz sk. B, další skupiny výhodou
? znalost automobilové technologie
? časová flexibilita
? samostatnost a spolehlivost
? smysl pro detail
? manuální zručnost a pečlivost
? ochota učit se
NABÍZÍME
? NADPRŮMĚRNÉ platové ohodnocení
? práce s nejmodernější automobilovou technikou
? zázemí stabilní velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu
? zaměstnanecké benefity a akce
? interní vzdělávání
Kontaktní údaje
Jméno: Monika Schwarzová
Oblast: České Budějovice
Tel.: 773 220 807
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerát

Váš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail

BEZHOTOVOSTNÍ PŮJČKA - šance n
BEZHOTOVOSTNÍ PŮJČKA pro zaměstnance, důchodce a MD. Pro podnikatele bez doložení příjmu. Rychlé vyřízení. Individuální přístup. Možnost odkladu až tří splátek... více

Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.