Náhled inzerátu
     Práce v Holandsku, Albert! 09.08. 2016   16:39
Nabízíme práci ve skladu s potravinami pro dívky a chlapce v Nizozemsku. Dobré platové ohodnocení!
Práce v příjemném prostředí!

Náplň práce: příjem objednávek, skenování, příprava zboží k distribuci pro klienty
Zkušenosti s prací ve skladu výhodou ne však podmínkou!
Práce v teplém i chladném skladu.

Požadavky: komunikativní znalost anglického jazyka, dobrá fyzická kondice, dobrý zrak

Nástup možný ihned !

Dovolujeme si Vám oznámit, že v případě Vašeho zájmu je nutné se objednat na osobní registraci telefonicky v naší pracovní agentuře na níže uvedených telefonních číslech.
Lokalita: Olomouc
Typ smluvního vztahu: Práce na plný úvazek
Zadavatel: OTTO Czech, s.r.o.
Vázlerová/Dolníčková
603488040/603488041
Kontaktní údaje
Jméno: OTTO Czech Dolníčková
Oblast: Olomouc
Tel.: 603 488 041
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerát

Váš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail

Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz