Náhled inzerátu
     Hledáme šikovné skladníky! 22.500,- Kč 26.06. 2018   09:51
Jde Vám práce od ruky a je radost s Vámi pracovat? Nebojíte se manuální práce a rychlost je Vám vlastní? Pak přijďte posílit náš tým skladníků!
Jsme přátelský kolektiv zapálených lidí, kteří se snaží zlepšit, zjednodušit a zefektivnit tisková a kancelářská řešení pro všechny. Patříme mezi jedničky ve svém oboru!

Náplň práce:
- příjem a výdej zboží,
- vystavování objednávek, faktur,
- jednání se zákazníky,
- kontrola stavu zboží a realizace dílčích inventur.

Požadujeme:
- znalost práce na PC,
- zodpovědný přístup k práci,
- spolehlivost,
- čistý trestní rejstřík,
- řidičský průkaz sk. B.

Výhodou:
- zkušenosti s IS POHODA,
- oprávnění na VZV.

Nabízíme:
- mzda 20.000 - 25.000,
- placené přesčasy,
- možnost stravenek,
- možnost 5 dnů dovolené navíc,
- po zapracování doba neurčitá,
- možnost postupu na zástupce vedoucího skladu,
- zázemí stabilní české společnosti,
- rodinné prostředí, příjemný kolektiv,
- práce v centru Brna,
- ovocný bar, teplé a studené nápoje,
- firemní akce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pište na ferusova@damedis.cz.
Upřesňující informace

Cena: 22.500,- Kč
Kontaktní údaje
Jméno: Petra Ferusová
Oblast: Brno-město
Tel.: 607 507 105
ICQ: 26-931-664
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerát

Váš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail

Směnky, půjčky - 773475439
30.000.- Kč až 2.500.000.- Kč (Jedinečná bezkonkurenční nabídka v ČR ) Řešíme - směnky, půjčky, konsolidace, oddlužení, exekuce ? finance na podnikání, bydlen... více

Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz