Náhled inzerátu
     Nebankovní půjčka ? online 31.05. 2017   11:41
Nabízíme Vám novou nebankovní půjčku s vyřízením on-line, kde můžete bez ručení získat až 150.000 Kč, bez prověřování registrů a s minimálním dokládáním příjmů.

V případě zájmu o částky vyšší, vám můžeme nabídnou naši nebankovní americkou hypotéku, taktéž bez prověřování registrů, ve většině případů i bez dokládání příjmů, kterou poskytujeme od 100.000 do 10.000.000 Kč, s nejnižším úrokem na nebankovním trhu v ČR.

Pokud tedy máte prokazatelný příjem ze zaměstnání, podnikání, případně starobního či invalidního důchodu, renty,mateřské dovolené a chcete zkusit půjčku bez ručení, tak neváhejte a vyzkoušejte zdarma a nezávazně naši nabídku.

Pokud chcete vyzkoušet naší americkou hypotéku a máte možnost ručení nemovitostí jakéhokoli druhu (rodinný dům, byt v OV, chata, průmyslový objekt), případně vlastníte pozemky, kterými lze také ručit, nebo nemovitost či pozemek vlastní někdo jiný, který s ručením bude souhlasit, tak bez ohledu na to, zda máte nebo nemáte prokazatelné příjmy, vyplňte žádost na našich webových stránkách, napište na naší emailovou adresu nebo zavolejte a nezávaznou nabídku budete mít k dispozici do 24 hodin.

Klademe důraz na bezpečnost našich produktů, v našich smlouvách nenajdete žádná skrytá ujednání, neplatíte žádné poplatky předem a nemusíte se obávat ani vysokých úroků jako u konkurence. Vždy a kdykoli máte možnost předčasného splacení s úsporou zbývajících úroků, případně vložení mimořádné splátky. V případě řádného splácení vám umožníme i splátkové prázdniny a to zcela zdarma.

Vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova, v rámci celé ČR, můžete vyplnit nezávaznou žádost na našich webových stránkách, případně napsat na emailovou adresu nebo nás kontaktovat telefonicky.
Fotografie k inzerátu - po kliknutí na fotku lze použít kolečko myši pro pohyb mezi fotkami
Kontaktní údaje
Jméno: Martin Švejda

Tel.: 721 162 710
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail


Půjčka bez podvodu
Určeno pro klienty bez exekuce a insolvence, registr nevadí. Pro zaměstnance, důchodce, maminky na MD. Vše řešíme narovinu, výši splátek a délku splácení si ur... více
 
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.