Náhled inzerátu
     Korporátní dluhopisy-Investice 18.08. 2016   18:25
Máme rádi jednoduché věci, které fungují a které prověřil čas. Proto v souladu s naší investiční strategií již několik let investujeme do nákupu a následného krátkodobého pronájmu luxusních rezidencí pro náročnou klientelu v turisticky exponovaných destinacích karibského regionu a UAE. Nyní tuto možnost otevíráme i vám. Formou přímých investic můžete naším prostřednictvím participovat na stabilních výnosech v tohoto dynamickém segmentu. V galeriích na této stránce se můžete seznámit s částí našeho investičního portfolia určeného ke krátkodobým pronájmům. Pokud máte i vy zájem umístit vaše finanční prostředky do něčeho opravdu smysluplného a vydělávajícího a inkasovat tak stabilní kvartální, pololetní nebo roční příjmy, kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře níže.
Výnosy se v tomto konkrétním segmentu pohybují okolo 20 procent ročně a návratovost investovaných prostředků je oproti evropským trhům výrazně rychlejší. Pokud se chcete připojit k nám a konečně nechat začít váš kapitál vydělávat, jsme tu pro vás! Nabízíme jednu nespornou výhodu oproti konkurenčním společnostem. Působíme přímo na místních trzích formou přímého zastoupení a aktivně tak spravujeme své investice a operativně reagujeme na případné nenadálé situace. Velice dobře známe místní trh a o svém a klientském kapitálu si udržujeme detailní přehled.
Ať již máte k dispozici několik tisíc USD či několik stovek tisíc USD, vždy pro vás najdeme to nejlepší v dané kategorii a zajistíme vám tak stabilní příjem. Vše zařídíme za vás. Je naše nabídka srozumitelná a oslovuje vás? Pak jste bezesporu na správném místě. Jsme tu pro vás! Napište si o konkrétní nabídku!
Máte zájem investovat naším prostřednictvím do luxusního bydlení pro náročnou klientelu v turisticky exponovaných karibských destinacích a generovat tak zajímavé roční zhodnocení vašeho kapitálu? Pro aktuální nabídku investičních příležitostí nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho formuláře níže. Vše zařídíme za Vás!
Ve velmi krátké době uveřejníme zde na tomto místě všem zájemcům o konzervativní investici do našich krátkodobých korporátních dluhopisů očekávané emisní podmínky a smlouvu o úpisu a distribuci elektronických krátkodobých dluhopisů ve jmenovité hodnotě 10.000.- CZK a s ročním pevně úročeným kupónem ve výši 12,5 % p.a. Doba splatnosti je stanovena na 1 rok. Počet emitovaných dluhopisů je stanoven na 2.900 kusů tohoto cenného papíru. Výplata výnosu kupónu probíhá pololetně na poměrné bázi celkového výnosu kupónu, tj.: 6,25 % p.a.
Vzhledem k velkému zájmu o tyto miniemise v minulé době nemusí být nutně uspokojeni všichni zájemci o tento cenný papír. Proto nabízíme všem potenciálním investorům možnost rezervace určitého počtu kusů těchto dluhopisů prostřednictvím formuláře níže. Obratem Vás bude kontaktovat osoba odpovědná za správu této emise, která pro Vás následně zarezervuje požadované množství dluhopisů a dokončí proces registrace a objednávky. Dluhopisy jsou distribuovány elektronicky s unikátním číslem a ochrannými prvky a veškeré vypořádání a platby jsou též plně automatizovány. Výnos z této nové emise dluhopisů je již tradičně investován ( tak jako u předešlých emisí ) do nákupu luxusních apartmánů v turisticky velmi atraktivních karibských destinacích a jejich následný krátkodobý pronájem movité a náročné zahraniční klientele.
Na konec tohoto roku chystáme pro naše investory velkou veřejnou emisi i s prospektem dluhopisu ve výši 350 milionů CZK. Předpokládaný start je naplánován na 15 prosince 2016. Sledujte i nadále tuto sekci. Splatnost emise je naplánována na 5 let a výše pevně úročeného kupónu vypláceného na roční bázi je stanovena na 9,25 % p.a. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte též.
smart_4
Doposud bylo emitováno:
SFG-PROPERTY-LUX-2013 : 8,3 % p.a. splaceno zcela: 10.01.2014
SFG-PROPERTY-LUX-2014 : 9,9 % p.a. splaceno zcela: 05.02.2015
SFG-PROPERTY-LUX-2015 : 10,7 % p.a. splaceno zcela: 30.03.2016
Aktuální emise:
SFG-PROPERTY-LUX-2016: 12,5 % p.a. splatno: 01.09.2017
Kontaktní údaje
Jméno: Miroslav Solař
Oblast: Jiná země
Tel.: 521 984 217 125
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail


Půjčka plná výhod
Vyřizujeme získání úvěru zcela zdarma. Veškeré podmínky řekneme jasně a přehledně. Vyplácíme na Váš účet do 24 hodin. Žádost po telefonu nebo klidně emailem a ... více
 
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz