Náhled inzerátu
     Ubytování milenců Budějovice 360,- Kč 21.12. 2016   15:54
Diskrétní ubytování pro milenecké páry a zamilované v Českých Budějovicích.


Pension Levné ubytování České Budějovice nabízí milencům, v době od 10 do 15 hodin cenově zajímavé DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ a to pouze po předchozí telefonické dohodě s recepcí.
Při telefonickém kontaktu s recepcí pensionu Levné ubytování České Budějovice Vám doporučujeme použít termín "DENNÍ UBYTOVÁNÍ", z důvodu výrazné slevy.
DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ se slevou mohou v pensionu České Budějovice využít zamilované páry v každém věku jako milenecké ubytování.
DENNÍ UBYTOVÁNÍ v pensionu České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 10 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu).
Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) už do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce Pension Levné ubytování České Budějovice je samozřejmostí.
DENNÍ UBYTOVÁNÍ ve výše vymezené době mohou v pensionu Levné ubytování trávit milenecké páry jako velice příjemný, komfortní a diskrétní milenecký azyl ve městě České Budějovice.
Ubytování milenců se slevou je určeno maximálně pro 2 osoby na 1 pokoji a pension České Budějovice striktně dbá na dodržování této zásady.
Upřesňující informace


Cena: 360,- Kč
Kontaktní údaje
Jméno: Jaroslav Srba
Oblast: České Budějovice
Adresa: České Budějovice, Školní 8
Tel.: 721 589 838
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail


13 x FAJN půjčka
1) rychlý a dostupný úvěr až do 200.000 Kč na cokoli 2) férové jednání, jednoduchá administrativa 3) problémy se splácením dokážeme řešit (odklad splátek) ... více
 
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz