Náhled inzerátu
     Ubytování milenců Budějovice 360,- Kč 21.12. 2016   15:54
Diskrétní ubytování pro milenecké páry a zamilované v Českých Budějovicích.


Pension Levné ubytování České Budějovice nabízí milencům, v době od 10 do 15 hodin cenově zajímavé DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ a to pouze po předchozí telefonické dohodě s recepcí.
Při telefonickém kontaktu s recepcí pensionu Levné ubytování České Budějovice Vám doporučujeme použít termín "DENNÍ UBYTOVÁNÍ", z důvodu výrazné slevy.
DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ se slevou mohou v pensionu České Budějovice využít zamilované páry v každém věku jako milenecké ubytování.
DENNÍ UBYTOVÁNÍ v pensionu České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 10 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu).
Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) už do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce Pension Levné ubytování České Budějovice je samozřejmostí.
DENNÍ UBYTOVÁNÍ ve výše vymezené době mohou v pensionu Levné ubytování trávit milenecké páry jako velice příjemný, komfortní a diskrétní milenecký azyl ve městě České Budějovice.
Ubytování milenců se slevou je určeno maximálně pro 2 osoby na 1 pokoji a pension České Budějovice striktně dbá na dodržování této zásady.
Upřesňující informace


Cena: 360,- Kč
Kontaktní údaje
Jméno: Jaroslav Srba
Oblast: České Budějovice
Adresa: České Budějovice, Školní 8
Tel.: 721 589 838
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail


LivePůjčka
- Nebankovní půjčka pro Zaměstnance,živnostníky, důchodce a ženám na mateřské. - minimum dokladů - peníze do 24h od schválení Jsme tu pro vás.
 
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.