Náhled inzerátu
     Diskrétní ubytování Budějovice 360,- Kč 21.12. 2016   15:51
Milenecké ubytování České Budějovice pro zamilované a milence.

Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, pension Levné ubytování České Budějovice nabízí azyl milencům, v době od 10 do 15 hodin na základě předchozí tel. dohody s recepcí pensionu.

DISKRÉTNÍ DENNÍ UBYTOVÁNÍ je cenově zajímavé, cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro milence (dvě osoby v době od 10 do 15 hodin) je účtována jako běžná cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (tedy 360 Kč za osobu.) Předchozí telefonická dohoda s recepcí pensionu je nutná.

Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce Pension Levné ubytování České Budějovice je samozřejmostí.

Levné ubytování České Budějovice, nedaleko centra města je mezi hotely a pensiony oblíbeno. Pension je vhodný pro pracovní cesty, rodinnou dovolenou, ale i jako romantické ubytování pro zamilované páry a milenecké dvojice v Českých Budějovicích.
Levné ubytování České Budějovice poskytne milencům, kteří hledají soukromí, pohodu, klid a příjemné prostředí, azyl pro milence v kvalitním pensionu.
Upřesňující informace


Cena: 360,- Kč
Kontaktní údaje
Jméno: Jaroslav Srba
Oblast: České Budějovice
Adresa: http://www.ceske-budejovice-levne-ubytovani.cz
Tel.: 721 589 838
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail


Půjčka podnikatelům s dárkem
Pro podnikatele ( OSVČ, s.r.o...) nabízíme nebankovní půjčky od 30.000- 250.000 Kč, doba splácení 12-60 měsíců, s dokládáním hrubého obratu. Žádost vyplníme on... více
 
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz