Náhled inzerátu
     Doživotní výplata minimálně500 10.08. 2020   18:00
Dobrý den. Mám pro vás obrovskou nabídku, která vám zajistí doživotní týdenní výplatu přímo na váš účet bez námahy. Minimální výplatu co dostanete je 90 korun týdně což je téměř 400 korun měsíčně bez jakékoliv námahy a to doživotně co je téměř 5.000 ročně a to už se bez námahy vyplatí to si musíte uvědomit. Pokud budete mít zájem a také šikovní můžete se dostat až na maximum 30.000 týdně což je 120.000kč měsíčně, ale to už jsou jen ti nějšikovnější. Průměrný přivýdělek nás trochu aktivních je přibližně 1.300kč týdně což je 5.200kč měsíčně a to už se vyplatí. Osobně znám 2 lidi od nás ze Zlína, kteří se tím začali živit.
První čech, který dosáhl milionu korun je od nás ze Zlína tohle se mu povedlo za necelý rok existence projektu. Jmenuje se pan Jiří Matulík a je mu 74let. Pan Matulík má měsíčně právě těch zmiňovaných 120.000 již navždy to si můžete klidně ověřit u nás na oficiální stránce produktu pro Československou komunitu. K těm 120.000kč má i různé bonusy takže se měsíčně pohybuje občas i kolem 200.000kč.
Jedná se o produkt, který je na trhu necelý rok a za tu dobu se zde registrovalo přes 11 milionů lidi po celém světě a začalo vydělávat. Říkáte si jak je možné, že firma rozdává doživotně lidem, kteří si koupí balíček tolik peněz jen za registraci ? Firmu vlastní švédský miliardář, který založil tuhle společnost jenž má pod sebou dceřiné miliardové společnosti a jednu z největších cestovních kanceláří světa se kterou máte téměř veškeré dovolené zlevněné a dále mnoho obrovských společností. Díky tomu platí svým klientům(možná i vám) 80% veškerých svých výdělků a 20% si nechává na rozvoj společnosti. Pokud chcete i vy změnit svůj život a mít doživotní výplatu minimálně 400kč měsíčně a jednou měsíčně různé bonusové korun, které se mohou pohybovat i kolem tisící korun stačí se registrovat.
Některé odradí minimální vklad nicméně do 18.8.2020 je největší akce firmy, kdy z bílého balíčku dostanete rovnou černý, který má hodnotu 8.000kč a budete jej mít zdarma vylepšeného z bílého balíčku. Černý balíček, který budete mít zdarma v hodnotě 8.000kč vám dá v budoucnu šanci získat větší zisk a vše co do projektu investujete máte během 14dní dle snahy zpátky možná i dříve. Některé to odradí, ale to jsou lidi, kterým nikdo nevysvětlí jak tahle firma funguje a nebo nechtějí změnit svůj život a být navždy pracujícími a proto vám píši a snažím se vám popsat jak si i vy můžete změnit život a mít tisíce měsíce nebo snad jen přilepšit si pár peněz navíc jelikož už jsem do toho s pár lidmi po celém česku šel a máme svůj tým a vzájemně si předáváme informace a neustále se zlepšujeme a zvyšujeme své zisky, kdy vám každou středu přijdou peníze na účet a to již DOŽIVOTNĚ což nikde jinde nenajdete.Právě proto je nas už přes 11 milionů. Zde vám posílám odkaz na moje stránky, kde mám snad vše dopodrobna vysvětlené a v případě zájmu a jakéhokoliv dotazu vám se vším rád pomohu. Více informací, kde můžete sám načerpat nějaké rady a nejasnosti tedy zde :

https://crowd1-czsk.webnode.cz/
Fotografie k inzerátu - po kliknutí na fotku lze použít kolečko myši pro pohyb mezi fotkami
Kontaktní údaje
Jméno: Michal Vejmelka
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerátVáš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mailWarning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /srv/_container/_1000212/web/content/www/index.php on line 386
Hledám investora
Dobrý den hledáme investora na koupi a provoz Farmy velmy atraktivní kraj a velká spousta možností
 
Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz