Náhled inzerátu
     Elektrikári - Holandsko 2.100,- Kč 10.08. 2018   17:26
Máte skúsenosti ako Elektrikár, tak hľadáme práve Vás.
Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy.
Zmluva je na dobu neurčitú.
Pracovná náplň:
- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce

Výhody
- mzda 2100Eur /v čistom/mesiac
- nadčasy sú platené za príplatok 50%-100%
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu 100? (vyplácaný je v prvý pracovný deň)
- možnosť poskytnúť zálohu
- organizujeme VCA kurz pre zamestnancov (VCA- medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vyžaduje sa na rôznych projektoch v zahraničí. Má platnosť 10 rokov)

Požiadavky
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax minimálne 3 roky
- vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
- platný certifikát alebo osvedčenie

V prípade záujmu nám zašlite e-mailom:
- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- Výučný list, certifikáty, vyhlášky
- fotodokumentáciu vašich prác

Kontakt:
email: info@dkrs.sk, tel.:+421 911 279 723, +421 910 901 936,+421 47 56 22620
DK Recruitment Services s.r.o. K. Mikszata 6, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk

Upřesňující informace

Cena: 2.100,- Kč
Fotografie k inzerátu - po kliknutí na fotku lze použít kolečko myši pro pohyb mezi fotkami
Kontaktní údaje
Jméno: DK Recruitment Services
Oblast: Jiná země
Adresa: K.Mikszata 6,RimavskaSobota, Slovakia
Tel.: 4 219 109 019
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerát

Váš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail

Směnky, půjčky - 773475439
30.000.- Kč až 2.500.000.- Kč (Jedinečná bezkonkurenční nabídka v ČR ) Řešíme - směnky, půjčky, konsolidace, oddlužení, exekuce ? finance na podnikání, bydlen... více

Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz