Náhled inzerátu
     Au-pair- part time 17.05. 2018   09:06
AU-PAIR ? part time
--> Máte ráda pevně stanovený denní program?
--> Baví Vás práce s dětmi?
--> Umíte se postarat o čistotu v domácnosti?
-> Jste aktivní řidička?

Pokud ano, hledáme právě vás!

Požadované dovednosti:
- VŠ (sociologického či pedagogického směru výhodou)
- Flexibilita, spolehlivost, pečlivost
- Příjemné vystupování
- Výborné komunikační dovednosti
- Zodpovědný přístup
- Hezký vztah k dětem
- ŘP sk. B - minimálně dva roky zkušeností
- vlastní auto výhodou

Náplň práce:
- Denní péče o děti - Rozvoz do školy, kroužků, zpětné vyzvednutí
- Péče o domácnost
- Komunikace s rodiči
- Nákup, pochůzky

Co nabízíme?
- Nástupní mzda v průměru 15 000-20 000 Kč/měsíc čistého (150 Kč/hod)
- Příjemné prostředí
- PO-PA, dopoledne i odpoledne
- Pracovní doba od 8:00 do 11:30 a 14:30-18/19:00

Místo: Polanka nad Odrou
Kontaktní údaje
Jméno: Monika Nováková
Oblast: Ostrava-město
Obnovit inzerát (TOPovat) | Poslat známému | Tisk inzerátu | Vymazat inzerát

Kontaktní formulář pro odpověď na inzerát

Váš e-mail:       Poslat současně i na můj e-mail

Půjčka plná výhod
Vyřizujeme získání úvěru zcela zdarma. Veškeré podmínky řekneme jasně a přehledně. Vyplácíme na Váš účet do 24 hodin. Žádost po telefonu nebo klidně emailem a ... více

Apis zateplování oken
Provádíme zateplování oken, opravu kování, montáž žaluzií, sekčních vrat a vitráží již od roku 1998.
Vaše reklama zde za 500 Kč
Až 150 znaků na vaší prezentaci.
Viditelná a cílená propagace.
Kontakt: reklama1inzerce.cz